KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16606058
nr 1660 6058
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, kust. Olja på pannå, 323x30 cm, yttermått inklusive ram: 36x43 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 november 2024
kl 20:25:32
100 kr
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr